SBG HUKUK & ARABULUCULUK BÜROSU  yerli ve yabancı firmalara, kurumlara ve şahıslara hukuki danışmanlık, dava takip  ve arabuluculuk  hizmetleri sunmaktadır.

Büromuz yerli ve yabancı tüm kurum, kuruluş ve şahısların ihtiyaç ve beklentilerine odaklanarak her türlü hukuki konuda uluslararası kalite standartlarında hukuki hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Kurulduğu günden bugüne kadar şahsi müvekkilleri ile özel sektörde faaliyet göstermekte olan müvekkillerine hukukun bir çok alanında faaliyet göstermekle birlikte özellikle Çalışma Alanlarımız; Bankacılık ve Finans Hukuku, Bireysel Müvekkil Hizmetleri, Dava Takibi ve Uyuşmazlık Çözümü, Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku, Şirketler Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Uluslararası Sözleşmeler ve Ticari Anlaşmalar, Aile Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Ceza Hukuku, Arabuluculuk ve Konkodratoya ilişkin konularda hukuki danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Ayrıca şirketlere değişen Kanunlar ve yenilikler kapsamında eğitimler verilmektedir. Amacımız sürekli değişen hukuki senaryolara karşı müvekkillerimizi en kısa süreçte en olumlu sonuçlara ulaştırmaktır.